SEPET / ₺ 0.00

BUCAK SALEP'İ


Bucak'ın ve çevrelerinin dağlarında kendi kendine yetişip, Nisan ve Haziran ayları arasında toplanan, salep bitkisi, salep, orkide kökü ve salep orkidesi olarak adlandırılan bir bitkidir.

Bucak Salebi Bitkisi, Salep Bitkisi

Bucak salebi doğada kendi kendine yetiştiği için tamamen organiktir.

Nisan ve Haziran ayları arasında toplanan bucak salebi güzelce yıkanıp, güneş görmeyen ortamda kurutulur. Daha sonra da öğütülüp, toz salep halini alır.

Toz halini alan Bucak salebi ister soğuk kış günlerinde sıcacık salep olarak tüketilir, istenirse de yaz sıcağınca, soğuk ve nefis bir dondurma olarak.

Meşhur Bucak Salebi

Akla Gaziantep denilence fıstık, Malatya denilince kayısı, Aydın denilince nasıl İncir geliyorsa, artık Bucak denilince de Salep geliyor. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin bir kaç kere "Salep Bucak'ta İçilir.", "Çarşı pazar değil, hakiki Bucak salebi" açıklamaları ardından Meşhur Bucak Salebi olarak ünü tüm Türkiye'ye hatta yurt dışına yayıldı.

Çarşı Pazar Değil, Hakiki Bucak Salebi

Salebin Faydaları

Bucak salebinin; soğuk algınlığı, ishali, geçirme; cildi güzelleştirme, stresi azaltma, anne sütünü arttırma ve basur, kalp ve bağırsaklar için bir çok faydası mevcuttur. Daha fazla ve ayrıntılı Salepin fayları için Salebin faydaları nelerdir? blog sayfamızda ki yazımızı okuyabilirsiniz.

Bucak salep ile daha fazla görsel için galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bucak salep nasıl pişirilir, salepten dondurma yapımı gibi bilgilere blog sayfamızdan ulaşabilirisiniz.

Saf Salep

Saf Salep; içerisinde salep bitkisinden başka yabancı madde karıştırılmadan üretilen salep demektir. Doğal salep olarak ürünlerimizde salep çekirdeğinden başka herhangi bir madde kesinlikle yoktur. Salep'imiz garantimiz altındadır.

Dondurmalık Doğal Salep

Doğal salep olarak ürünlerimiz 100% saf katkısızdır, bu sebeple iddialıyız en güzel dondurma da bizim salep'imizden yapılmaktadır. Dondurmalık Doğal Salep hakkında daha fazla bilgi Dondurmalık Salep sayfamızı ziyaret edebilirisiniz. Dondurmalık Doğal Salep sipariş vermek için de Salep Sipariş Ver sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Salep Sipariş Ver

Ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit fırsatlarıyla Doğal Bucak Salebi siparişi vermek için Bucak Salep Sipariş Ver sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Afiyet, Şifa Olsun.

Doğal Salep Pazaryerleri

n11 Banner hepsiburada avm Banner eptt avm Banner her şey alalım avm Banner sahibinden Banner gittigidiyor avm Banner

antlaşmalı kartlar
ssl Güvenlik
kurumsalfirma.net logo guvenilirfirmalar.com logo
• Sitemap  • Google   • Doğal Salep

Sitenin tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ©dogalsalep.com  2019

@ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ